Unilogin (7.x-1.0-beta5) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Username
id: Nama pengguna

en: On
id: Pada

en: Password
id: Sandi

en: Active
id: Aktif

en: Off
id: Matikan

en: General
id: Umum

en: Security
id: Keamanan
