Unilogin (7.x-1.0-beta5) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: On
lv: Aktīvs

en: Password
lv: Parole

en: Active
lv: Aktīvs

en: Off
lv: Izslēgts

en: General
lv: Galvenie

en: Security
lv: Drošība

en: Not configured
lv: Nekonfigurēts

en: Configured
lv: Konfigurēts
