Unilogin (7.x-1.0-beta5) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: On
uk: Увімкнено

en: Password
uk: Пароль

en: Active
uk: Активно

en: Off
uk: Вимкнено

en: General
uk: Загальне

en: Security
uk: Безпека

en: Not configured
uk: Не налаштовано

en: Login URL
uk: URL входу

en: Configured
uk: Налаштовано
