Unilogin (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: Active
bn: সক্রিয়

en: Url
bn: ইউআরএল

en: General
bn: সাধারণ
