Unilogin (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: On
fi: Käytössä

en: Password
fi: Salasana

en: Active
fi: Voimassa

en: Url
fi: Osoite

en: Off
fi: Pois päältä

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Security
fi: Turvallisuus

en: Not configured
fi: Ei asetettu
