Unilogin (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Username
lt: Nario vardas

en: On
lt: Įjungta

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Active
lt: Aktyvus

en: Off
lt: Išjungta

en: General
lt: Bendras

en: Security
lt: Saugumas

en: Not configured
lt: Nenustatyta
