Unilogin (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: On
pl: Włączony

en: Password
pl: Hasło

en: Active
pl: Aktywne

en: Url
pl: URL

en: Off
pl: Wyłączony

en: General
pl: Ogólne

en: Security
pl: Bezpieczeństwo

en: Not configured
pl: Nieskonfigurowane

en: Login URL
pl: Adres logowania

en: Configured
pl: Skonfigurowane
