Unilogin (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Username
pt: Nome de utilizador

en: On
pt: Ligado

en: Password
pt: Senha

en: Active
pt: Ativo

en: Url
pt: URL

en: Off
pt: Desligado

en: General
pt: Geral

en: Security
pt: Segurança

en: Not configured
pt: Não configurado

en: Return URL
pt: URL de retorno

en: Configured
pt: Configurado
