Unilogin (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Username
ro: Nume utilizator

en: On
ro: Pornit

en: Password
ro: Parolă

en: Active
ro: Activ

en: Url
ro: URL

en: Off
ro: Oprit
