Unilogin (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Username
ru: Имя пользователя

en: On
ru: Вкл

en: Password
ru: Пароль

en: Active
ru: Активно

en: Url
ru: Url-адрес

en: Off
ru: Выкл

en: General
ru: Общий

en: Security
ru: Безопасность

en: Not configured
ru: Не настроено

en: Login URL
ru: Ссылка авторизации

en: Configured
ru: Сконфигурировано
