Unilogin (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Username
sk: Používateľské meno

en: On
sk: Zapnúť

en: Password
sk: Heslo

en: Active
sk: Aktívny

en: Off
sk: Vypnúť

en: General
sk: Všeobecné

en: Security
sk: Bezpečnosť

en: Not configured
sk: Nenastavené

en: Return URL
sk: Návratová URL adresa
