Unilogin (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: On
tr: Açık

en: Password
tr: Parola

en: Active
tr: Etkin

en: Off
tr: Kapalı

en: General
tr: Genel

en: Security
tr: Güvenlik

en: Not configured
tr: Yapılandırılmadı

en: Login URL
tr: Giriş URL
