Unilogin (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Url
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Not configured
bo: སྡེབ་སྒྲིག་བྱས་མེད།
