Unilogin (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Password
jv: Sandhi

en: Active
jv: Aktif

en: General
jv: Umum

en: Security
jv: Jagabaya
