Unilogin (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: On
nl: Aan

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Active
nl: Actief

en: Url
nl: URL

en: Off
nl: Uit

en: General
nl: Algemeen

en: Security
nl: Beveiliging

en: Not configured
nl: Niet geconfigureerd

en: Return URL
nl: Terugkeer-URL

en: Login URL
nl: Login-URL

en: Configured
nl: Geconfigureerd
