Unilogin (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: On
oc: Activat

en: Password
oc: Senhal

en: Active
oc: Actiu

en: Url
oc: URL

en: Off
oc: Desactivat
