Unilogin (7.x-1.2) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: On
az: Aktiv

en: Password
az: Parol

en: Active
az: Aktiv

en: Off
az: Söndürülüb

en: General
az: Əsas

en: Security
az: Təhlükəsizlik
