Unilogin (7.x-1.2) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Username
bg: Потребителско име

en: On
bg: Включи

en: Password
bg: Парола

en: Active
bg: Активен

en: Url
bg: URL

en: Off
bg: Изключи

en: General
bg: Общи
