Unilogin (7.x-1.2) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: On
ca: Actiu

en: Password
ca: Contrasenya

en: Active
ca: Actiu

en: Off
ca: Inactiu

en: Security
ca: Seguretat
