Unilogin (7.x-1.2) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Username
da: Brugernavn

en: On
da: Tilsluttet

en: Password
da: Adgangskode

en: Active
da: Aktiv

en: Url
da: URL

en: Off
da: Afbrudt

en: General
da: Generelt

en: Security
da: Sikkerhed

en: Not configured
da: Ikke konfigureret

en: Configured
da: Konfigureret
