Unilogin (7.x-1.2) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Active
kn: ಸಕ್ರಿಯ

en: Off
kn: ಜಡ

en: General
kn: ಜನರಲ್

en: Security
kn: ಸುರಕ್ಷತೆ

en: Not configured
kn: ಸಂರಚಿತವಾಗಿರದ
