Unilogin (7.x-1.2) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Username
sv: Användarnamn

en: On
sv: På

en: Password
sv: Lösenord

en: Active
sv: Aktiv

en: Url
sv: URL

en: Off
sv: Av

en: General
sv: Allmän

en: Security
sv: Säkerhet

en: Not configured
sv: Ej inställd

en: Login URL
sv: Inloggningslänk
