Unilogin (7.x-1.2) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: On
ka: ჩართვა

en: Password
ka: პაროლი

en: Active
ka: აქტიური

en: Url
ka: ბმული

en: Off
ka: გამორთვა

en: General
ka: ზოგადი
