Unique Comments (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: delete
pt: apagar

en: Delete
pt: Apagar

en: Operations
pt: Operações

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Settings
pt: Configurações

en: Add
pt: Adicionar

en: Content Types
pt: Tipos de Conteúdo

en: Added
pt: Adicionado
