Unique Comments (7.x-1.2) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Add
ar: إضافة

en: Content Types
ar: أنواع المحتوى

en: The update has been performed.
ar: تم إجراء التحديث.

en: Initializing.
ar: التجهيز.
