Unique Comments (7.x-1.2) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Settings
be: Налады

en: Add
be: Дадаць

en: Added
be: Дадана

en: The update has been performed.
be: Абнаўленне было выканана.

en: Initializing.
be: Распачынаецца.
