Unique Comments (7.x-1.2) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Settings
bg: Настройки

en: Add
bg: Добави

en: Added
bg: Добавено

en: The update has been performed.
bg: Обновяването беше извършено.

en: Initializing.
bg: Инициализира.
