Unique Comments (7.x-1.2) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: Initializing.
bn: প্রস্তুতি চলছে...
