Unique Comments (7.x-1.2) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Settings
bs: Postavke

en: Add
bs: Dodaj

en: The update has been performed.
bs: Osvježavanje je obavljeno.
