Unique Comments (7.x-1.2) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Add
ca: Afegeix

en: Content Types
ca: Tipus de contingut

en: Node Title
ca: Títol del node

en: The update has been performed.
ca: S'ha realitzat l'actualització.

en: Initializing.
ca: Inicialitzant.
