Unique Comments (7.x-1.2) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: delete
cs: smazat

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Settings
cs: Nastavení

en: Add
cs: Přidat

en: Node Title
cs: Nadpis uzlu

en: The update has been performed.
cs: Byla provedena aktualizace.

en: Initializing.
cs: Inicializuji.
