Unique Comments (7.x-1.2) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: delete
cy: dileu

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Add
cy: Ychwanegu

en: The update has been performed.
cy: Mae'r diweddaraid yma wedi ei wneud.

en: Initializing.
cy: Yn ymgychwyn.
