Unique Comments (7.x-1.2) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: delete
da: slet

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Settings
da: Indstillinger

en: Add
da: Tilføj

en: Content Types
da: Indholdstyper

en: Added
da: Tilføjet

en: Node Title
da: Indholdselementtitel

en: The update has been performed.
da: Opdatering udført.

en: Initializing.
da: Initialiserer.
