Unique Comments (7.x-1.2) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Add
el: Προσθήκη

en: The update has been performed.
el: Η ενημέρωση έγινε.

en: Initializing.
el: Αρχικοποίηση.
