Unique Comments (7.x-1.2) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Add
eu: Gehitu

en: Node Title
eu: Nodo izenburua

en: The update has been performed.
eu: Eguneraketa burutu da.

en: Initializing.
eu: Abiatzen
