Unique Comments (7.x-1.2) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: delete
fi: poista

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Settings
fi: Asetukset

en: Add
fi: Lisää

en: Added
fi: Lisätty

en: Node Title
fi: Kirjoituksen otsikko

en: The update has been performed.
fi: Päivitys on suoritettu.

en: Initializing.
fi: Aloitetaan
