Unique Comments (7.x-1.2) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Settings
gl: Axustes

en: Add
gl: Engadir

en: Node Title
gl: Título do Nodo.

en: The update has been performed.
gl: Realizouse a actualización.

en: Initializing.
gl: Inicializando.
