Unique Comments (7.x-1.2) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: delete
hi: मिटाएँ

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Add
hi: जोड़ें

en: The update has been performed.
hi: सुधार किया गया है।

en: Initializing.
hi: आरंभ किया जा रहा है ...
