Unique Comments (7.x-1.2) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: delete
hy: հեռացնել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Add
hy: Ավելացնել

en: The update has been performed.
hy: Թարմացումը կատարվել է:

en: Initializing.
hy: Նախապատրաստվում է:
