Unique Comments (7.x-1.2) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: delete
it: elimina

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Cancel
it: Annulla

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: Settings
it: Impostazioni

en: Add
it: Aggiungi

en: Content Types
it: Tipi di contenuto

en: Added
it: Aggiunto

en: Node Title
it: Titolo del nodo

en: The update has been performed.
it: L'aggiornamento è stato effettuato.

en: Initializing.
it: Inizializzazione.
