Unique Comments (7.x-1.2) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Settings
jv: Sétingan

en: Add
jv: Tambah

en: The update has been performed.
jv: Update uwis dilakoaké.

en: Initializing.
jv: Kenalan.
