Unique Comments (7.x-1.2) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Add
ka: დამატება
