Unique Comments (7.x-1.2) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Initializing.
ku: شیدەکاتەو.
