Unique Comments (7.x-1.2) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: delete
mr: मिटवा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Settings
mr: संरचना

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: The update has been performed.
mr: अपडेट केल्या गेले
