Unique Comments (7.x-1.2) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Settings
nl: Instellingen

en: Add
nl: Toevoegen

en: Content Types
nl: Inhoudstypen

en: Added
nl: Toegevoegd

en: The update has been performed.
nl: De update is uitgevoerd.

en: Initializing.
nl: Aan het initialiseren.
