Unique Comments (7.x-1.2) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Settings
nn: Innstillingar

en: The update has been performed.
nn: Oppdatering gjennomført

en: Initializing.
nn: Initialiserar
