Unique Comments (7.x-1.2) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Add
pl: Dodaj

en: Content Types
pl: Typy zawartości

en: Added
pl: Dodano

en: Node Title
pl: Tytuł węzła

en: The update has been performed.
pl: Aktualizacja została zakończona.

en: Initializing.
pl: Inicjowanie.
