Unique Comments (7.x-1.2) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Settings
ps: امستنې

en: Add
ps: زیاتول
