Unique Comments (7.x-1.2) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: delete
pt: eliminar

en: Delete
pt: Eliminar

en: Operations
pt: Operações

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Ativado

en: Settings
pt: Definições

en: Add
pt: Adicionar

en: The update has been performed.
pt: A atualização foi efetuada.

en: Initializing.
pt: A iniciar
