Unique Comments (7.x-1.2) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Initializing.
si: ආරම්භ වෙමින් පවතී.
